събота, юни 27, 2026

Полицаи свалиха мъж от надлез над АМ“Тракия“, искал да скача

Мъжът е откаран в болницата за преглед

Полицейски служители са успели да свалят от парапет на надлез над автомагистрала „Тракия“ мъж, който е искал да скача и да се самоубива. Това се е случило на надлеза към с.Черногорово, община Пазарджик, съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР в града Мирослав Стоянов.

Пътуващи по направлението са подали сигнал, че от външната страна на парапета на надлеза е стоял мъж и заплашвал да скочи. Веднага на мястото са били изпратени всички свободни и дежурни екипи на „Пътна полиция“, Районното управление на МВР в Пазарджик, Пожарната и линейка на „Спешна помощ“. Наложило се е автомагистралата да бъде затворена в двете посоки, докато продължава акцията по спасяването на самоубиеца.

Ситуацията е била овладяна. Мъжът е транспортиран до областната болница в Пазарджик за преглед.

Движението по аутобана е възстановено.

spot_img

Топ 5 тази седмица

spot_img

Свързани статии

ПОПУЛЯРНИ