Мъжът е откаран в болницата за преглед
Полицейски служители са успели да свалят от парапет на надлез над автомагистрала „Тракия“ мъж, който е искал да скача и да се самоубива. Това се е случило на надлеза към с.Черногорово, община Пазарджик, съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР в града Мирослав Стоянов.
Пътуващи по направлението са подали сигнал, че от външната страна на парапета на надлеза е стоял мъж и заплашвал да скочи. Веднага на мястото са били изпратени всички свободни и дежурни екипи на „Пътна полиция“, Районното управление на МВР в Пазарджик, Пожарната и линейка на „Спешна помощ“. Наложило се е автомагистралата да бъде затворена в двете посоки, докато продължава акцията по спасяването на самоубиеца.
Ситуацията е била овладяна. Мъжът е транспортиран до областната болница в Пазарджик за преглед.
Движението по аутобана е възстановено.





